Powrót do listy projektów Kaski i Motocykle

Aerograf MF Mieczysław Falkowski malowanie aerografem kasków i motocykli Świdwin, najlepsze studio aerografii w Polsce, najlepszy artysta aerografii w Polsce, najlepszy hiperrealista w Polsce, hiperrealizm w aerografii, najlepszy fotorealista w Polsce, fotorealizm w aerografii, aerografia Polska, uczeń Dru Blair  Piotr Parczewski i Sebastian Setka Tkaczyk, custompaint w motoryzacji, custompainting w motoryzacji, najlepszy custompainter w Polsce.

Airbrush, custompaint - Artystyczne malowanie kasków, motocykli, portretów itp.

MF

MF

31 Finał WOŚP #thegrinch

Aerograf MF malowanie kasków i motocykli - Customowy Kask #thegrinch
19 stycznia 2023

Kask na 31 finał wośp.

 

Tak jak w poprzednich latach, malowanie to zostało wykonane i wystawione na aukcję charytatywną z okazji 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki uzyskaniu zgody autora grafiki, który nazywa się Wil Hughes (Wil Hughes 3D), mogłem wykonać ten właśnie projekt. Bazą dla postaci Grinch-a jest warstwa brokatu pokryta granatowym kolorem cukierkowym, tzw. Candy. Całość jak w większości przypadków polakierowana została błyszczącym klarem, co w połączeniu z brokatem jak zwykle powoduje trudność w wykonaniu zdjęć, ponieważ wszystko się w nim odbija.

 

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/kask-customowy-malowany-aerografem-thegrinch-13151888692?utm_source=notification&utm_medium=addItemV3&utm_campaign=4bfd4ab5-c338-4ed6-8804-17a0d9d655fa

 

PORTALL Mieczysław Falkowski, Bat. Chłopskich 4, 78-300 Świdwin, tel.: +48 515-106-918,  email: mf@aerograf-mf.pl

zapisz się do newslettera!
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany 
Proszę wypełnić wymagane pola!